top of novinky

14. ročník cen TOP Odpovědná firma se dostal do své druhé části. Odbornou porotu nyní čeká nelehký úkol, a to zhodnotit přihlášené strategie i projekty od téměř sedmdesátky malých i velkých firem. 

TOP Odpovědná firma (TOP OF) je jednou z nejprestižnějších cen za trvale udržitelné podnikání v České republice. Porota posuzuje především celkovou koncepci strategií, inovativnost projektů a systematický přístup k trvalé udržitelnosti.  

 

Přihlášky jsou rozděleny do deseti kategorií, zaměřených například na podporu klíčových celospolečenských témat, rozvoj diverzity ve firmě či zapojování zaměstnanců do pomoci veřejně prospěšnému sektoru.  

 

V průběhu září se otevřou i další dvě speciální kategorie, do nichž se může svým hlasem zapojit i široká veřejnost: 

 

Cena veřejnosti TOP Odpovědná firma 2017 je otevřena pro nominovaci malých či velkých firem, které rozvíjejí své podnikání směrem k dlouhodobé udržitelnosti.

Odpovědný leader, cena společnosti O2 Czech Republic se otevře nominacím pro osobnost, která se významým způsobem zasloužila o rozvoj odpovědného podnikání.

 

Nominační i hlasovací část pro obě kategorie proběhne ve spolupráci s portálem iHned.cz vydavatelství Economia, a to od 1. do 20. září.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků letošních cen TOP Odpovědná firma se uskuteční v rámci galavečera v polovině října v Praze. 

 

 

TOP OF je nezávislá cena platformy Byznys pro společnost.

Oceňuje firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji společnosti, snižování dopadu na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. 

 

14. ročník TOP Odpovědná firma 2017 podporují:

 

Záštita: Senát ČR, PSP ČR, MPSV, MF ČR

Hlavní partneři: Sanofi, Tchibo Praha, Vodafone Czech Republic

Partneři: ČSOB, GSK, KPMG Česká republika, O2 Czech Republic, Plzeňský Prazdroj, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika

Hlavní mediální partner: Economia

Mediální partner: Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Deník, Týden, Faktor S, Týdeník Echo 

 

 

 

Předchozí123456...31Další

Hledáme partnery pro ročník 2021! V případě zájmu se ozvěte na top@byznysprospolecnost.cz