top of novinky

Jak získat titul TOP Odpovědná firma?

Pár jednoduchých kroků stačí, aby se i vaše společnost přidala k desítkám firem, které se letos ucházejí o výroční ocenění TOP Odpovědná firma (TOP OF).

Letošní ročník prestižních cen pro nejlepší projekty a strategie na poli českého CSR (corporate social responsibility) nabízí přehledné a pestré kategorie, v nichž se dokáže najít každý podnik, který v rámci svého byznysu myslí odpovědně.

Přihlášky je nutné zaslat do konce července.

Stačí k tomu pouhé 3 kroky, které najdete ZDE

Přihlašování je zdarma a uznání se dostane nejen každému dobře nastavenému projektu, ale i nováčkům či malým podnikům, které s aktivitami společenské odpovědnosti teprve začínají a jdou správným směrem.

 

Všechny kvalitní strategie a projekty budou dle dosažené úrovně vyznamenány zlatým, stříbrným nebo bronzovým titulem.

 

Malé i velké firmy z celé ČR se již registrují v hlavních kategoriích, rozdělených na strategické, projektové a speciální.

 

Kromě tradičních ocenění za celkové CSR strategie pro odpovědné velké a střední, či malé firmy si účastníci mohou zvolit témata, která jim nejvíce sedí a jimž se jejich společnost hodně věnuje. Jsou mezi nimi například tyto oblasti:

 

... a mnohé další možnosti.

Už jste našli svoji kategorii?
Nezapomeňte, že přihlášování jsme prodloužili až do 7.  srpna 2018!

TOP Odpovědná firma je nezávislá cena aliance Byznys pro společnost, která již 15 let vyzdvihuje klíčové aktivity na poli odpovědného a udržitelného podnikání v ČR.

 

TOP OF 2018 podporují:

 

Záštita: 

Poslanecká sněmovna PČR, Senát ČR, MPSV ČR

 

Hlavní partneři:

Vodafone Czech Republic, Tchibo Praha

 

Partneři:

ČSOB, GSK, Philip Morris ČR, Plzeňský Prazdroj, Prague Congress Centre, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika, Zátiší Catering

 

Hlavní mediální partner:

E15

 

 

Předchozí12345...30Další

TOP OF 2020 podporují: