top of novinky

TOP OF otevřena. Již po patnácté!

Až do 31. července mohou malé i velké firmy hlásit své projekty a strategie udržitelnosti do ocenění TOP Odpovědná firma 2018. Cena již 15 let vyzdvihuje zajímavé aktivity na poli trvale udržitelného a odpovědného podnikání v ČR. Každoroční velký zájem ukazuje, že firmám na odpovědném přístupu záleží, a to nejen ve vztahu ke společnosti a životnímu prostředí, ale i ke svým zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům.

 

TOP Odpovědná firma (TOP OF) je ojedinělý nezávislý systém benchmarkingu, který hodnotí a oceňuje strategické aktivity v oblasti firemní udržitelnosti. Cena, organizovaná aliancí Byznys pro společnost, je otevřena velkým i malým společnostem, které se mohou hlásit do téměř desítky kategorií. Rozhodující je komplexnost projektů, přínos pro společnost a inovativnost - velikost firmy nebo výše investice v tomto ohledu nehraje roli.

 

Benchmarking Odpovědná firma dnes využívá mnoho firem pro to, aby získaly zpětnou vazbu na své aktivity v odpovědném a udržitelném přístupu. Ty nejlepší strategie mají společné znaky, a to bez ohledu na obor podnikání či velikost společnosti: obrovský hodnotový posun, dlouhodobost CSR strategií a rostoucí zájem zaměstnanců se do podobných aktivit zapojovat," říká Pavlína Kalousová, předsedkyně Byznys pro společnost.

Přihlašování do cen probíhá bezplatně až do 31. července 2018 ZDE.

V srpnu a září všechny přihlášky posoudí odborná nezávislá porota složená ze zástupců komerčního i neziskového sektoru, státní správy, expertů a významných osobností, které se aktivně podílejí na rozvoji odpovědného podnikání v ČR.

 

Všechny kvalitní strategie a projekty budou dle dosažené úrovně oceněny zlatým, stříbrným nebo bronzovým titulem. Vyhlášení výsledků pak proběhne na slavnostním galavečeru v říjnu.

 

V rámci účasti je navíc možné  získat benchmarking, který na základě přihlášek zmapuje situaci firmy v odpovědném přístupu k podnikání. Firma tak obdrží analytickou zpětnou vazbu ke svým programům a projektům i doporučení, jak dále pokračovat. 

 

Možnost konzultace  

Firmy, které se do cen zaregistrují, mohou využít konzultaci zdarma.

Konzultace proběhne 19. června 2018 od 14.00 do 16.00 v sídle BPS.

Na setkání se uchazeči dozví, jaká jsou kritéria nových kategorií, jak vyplnit přihlášky, jak budou strategie a projekty hodnoceny a co je důležité z pohledu poroty.

 

Zájemci o konzultaci se mohou registrovat u Zuzany Krušinové na: 

krusinova@byznysprospolecnost.cz nebo zavolat 734 252 382. 

Ceny TOP Odpovědná firma 2018 podporují:

TOP OF 2018 podporují:

 

Záštita: 

Poslanecká sněmovna PČR, Senát ČR, MPSV ČR

 

Hlavní partneři:

Vodafone Czech Republic, Tchibo Praha

 

Partneři:

ČSOB, GSK, Philip Morris, Plzeňský Prazdroj, Prague Congress Centre, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika, Zátiší Catering

 

Hlavní mediální partner:

E15

 

 

 

Předchozí12345...30Další

TOP OF 2020 podporují: