top of novinky

100 přihlášek se uchází o cenu TOP OF

Advokátní kancelář z Českého Těšína, zemědělské družstvo, jazyková škola či firma, věnující se recyklaci. To je jen stručný výčet malých firem, které se letos ucházejí o ocenění TOP OF. „Právě malých firem se v letošním roce do ceny přihlásil rekordní počet", říká Zuzana Krušinová z Byznysu pro společnost a dodává: „kvalita jejich přístupu navíc za poslední dva roky výrazně vzrostla".

 

Letošní ročník TOP OF se navíc otevřel i těm firmám, které svůj přístup k odpovědnosti teprve hledají. V kategorii Počin roku se tak sešly inovativní počiny, které se pomalu odvážně pouští do nových nebo doposud zanedbávaných témat. Odborné poroty tak mohly ocenit, jak dlouhodobý, komplexní přístup k CSR, tak projekty ve stádiu zrodu.

 

Všechny oceněné představí slavnostní večer 18. října, tak speciální příloha HN, kterou pro vás připravujeme.

Ocenění TOP Odpovědná firma 2017 podporují:

Záštita: Senát ČR, PSP ČR, MPSV ČR, MF ČR, MPO ČR, Zastoupení Evropské komise v ČR
Hlavní partneři: Sanofi, Tchibo Praha, Vodafone Czech Republic
Partneři: ČSOB, GSK, KPMG Česká republika, O2 Czech Republic, Plzeňský Prazdroj, Skupina ČEZ, Tetra Pak Česká republika
Hlavní mediální partner: Economia
Mediální partneři: Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, Deník, Týden, Faktor S, Týdeník Echo

 

BPS - Byznys pro společnost, z. s.:

Největší odborná platforma firem pro sdílení a šíření principů odpovědného a trvale udržitelného podnikání v České republice. Je národní partnerskou organizací CSR Europe, celoevropské platformy pro CSR (corporate social responsibility) a českým koordinátorem mezinárodních programů (např. Diverzita.cz). V ČR organizuje charitativní Národní potravinovou sbírku či celosvětové dny firemního dobrovolnictví Give&Gain a Engage Days.

 


 

 

Předchozí12345...30Další

TOP OF 2020 podporují: