top of novinky

Zahájení 13. ročníku prestižního ocenění za odpovědné a udržitelné podnikání TOP Odpovědná firma se blíží. Byznys pro společnost, který je pořadatelem ocenění, připravil několik novinek pro zapojené firmy. Ty budou přínosné jak pro stávající držitele jednotlivých certifikátů, tak zjednoduší přihlašování pro nové účastníky.

 

Loňský ročník TOP Odpovědná firma přinesl zcela nový systém hodnocení. Všechny kvalitní strategie a projekty byly v loňském roce poprvé dle dosažené úrovně oceněny zlatým, stříbrným nebo bronzovým certifikátem. Kromě toho navíc odborná hodnotící komise v každé kategorii vyhlásila tzv. Projekt roku.

 

Změny, které jsme zavedli v loňském roce, se osvědčily a ukázaly, že v odpovědném podnikání jde zejména o kvalitu jednotlivých projektů i komplexnost strategií. Tím, že se tomuto přístupu věnuje kvalitně stále více firem, navážeme i v letošním roce systémem certifikátů a benchmarku, který ocení mnohem více společností", naznačila i letošní směřování Pavlína Kalousová z Byznysu pro společnost.

 

TOP Odpovědná firma je nezávislá cena pro malé i velké firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji společnosti, snižování dopadu na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. Přístupy firem hodnotí expertní komise, složená z desítek vedoucích zástupců komerčního sektoru, samosprávy, neziskových a odborných organizací.

 

Informace o letošním ročníku zveřejní Byznys pro společnost v průběhu června.

 

Předchozí1...34567...30Další

TOP OF 2020 podporují: